Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
03/12/2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseBCS
 
DJSCLCP  
DJ SUSTAINABILITY CHILE INDEX TRSENETTE KAL889.62897.12885.47897.12+0.85
 
SP IPSA  
S&P IPSA CLP INDEX TRSENETTE KAL4,157.124,188.804,142.264,188.80+0.76
  S&P/CLX CHILE 15 INDEX TRAL223.49226.46222.14226.43+1.32
  S&P/CLX CONSTRUCT&REAL ESTATE INDEX TRNAKİTTE KAL70.2370.6869.2070.42+0.27
  S&P/CLX FOOD&BEVERAGE INDEX TRSENETTE KAL73.8974.3373.6774.33+0.60
  S&P/CLX FINANCIALS EXBANKS INDEX TRSAT59.9860.0059.1459.56-0.70
  S&P/CLX IND CONGL&TRANSPORT INDEX TRAÇIK KAL51.1152.2351.1152.21+2.15
  S&P/CLX NATURAL RESOURCES INDEX TRSENETTE KAL87.4387.5186.5287.45+0.02
  S&P/CLX UTILITIES&TELECOM INDEX TRSENETTE KAL95.6396.7695.3996.75+1.17
  S&P/CLX IGPA CONS DISCRETIONARY INDEX TRNAKİTTE KAL484.32484.83475.51484.12-0.04
  S&P/CLX IGPA ENERGY INDEX TRSENETTE KAL674.79686.08670.27686.08+1.67
  S&P/CLX IGPA FINANCIALS INDEX TRSENETTE KAL706.42712.88701.78712.85+0.91
  S&P/CLX IGPA HEALTH CARE INDEX TRBEKLE653.10741.29653.10658.10+0.77
  S&P/CLX IGPA INDUSTRIALS INDEX TRNAKİTTE KAL516.22526.44516.22525.83+1.86
  S&P/CLX IGPA INFORMATION TECH INDEX TRNAKİTTE KAL523.13533.81512.46521.00-0.41
  S&P/CLX IGPA MATERIALS INDEX TRAÇIK KAL973.26974.39958.80968.87-0.45
  S&P/CLX IGPA REAL ESTATE INDEX TRAL756.79762.83743.25759.57+0.37
  S&P/CLX IGPA CONS STAPLES INDEX TRSENETTE KAL762.05772.75762.05772.75+1.40
  S&P/CLX IGPA TELECOMM SERV INDEX TRAÇIK KAL799.09813.04791.75794.56-0.57
  S&P/CLX IGPA UTILITIES INDEX TRSENETTE KAL976.87989.92973.33989.86+1.33
  S&P/CLX BANKS INDEX TRSENETTE KAL71.5972.3371.0972.33+1.03
  S&P/CLX IGPA LARGECAP INDEX TRSENETTE KAL12,751.3512,889.6712,687.7612,889.67+1.08
  S&P/CLX IGPA MIDCAP INDEX TRSENETTE KAL10,888.3710,977.2410,866.2610,885.61-0.03
  S&P/CLX IGPA INDEX TRSENETTE KAL20,769.5320,932.0420,710.7920,929.88+0.77
  S&P/CLX IGPA SMALLCAP INDEX TRSAT20,530.0320,720.7120,424.4620,513.16-0.08
  S&P/CLX INTER-10 INDEX TRSENETTE KAL5,322.295,372.915,282.685,372.91+0.95
  S&P/CLX RETAIL INDEX TRSENETTE KAL58.1558.8557.8058.82+1.15
 
SPMILA  
S&P MILA ANDEAN 40 INDEX TRSENETTE KAL494.04502.03494.04502.03+1.70


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Chilebulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Chilebulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Chilebulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Chilebulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.